Stare, dobre hity Dżemu usłyszymy już w sobotę, 27 czerwca o godz. 19.00 w Parku Miejskim.
Założony w 1973 roku przez braci Adama i Benedykta Otrębów oraz Pawła Bergera zespół od ponad pięćdziesięciu lat jest jedną z ikon polskiego rocka i bluesa. Charakterystyczne brzmienie, autentyczność i sceniczna charyzma sprawiły, że Dżem od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i uznaniem kolejnych pokoleń słuchaczy.
Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje zespołu, pełne emocji i bluesowego klimatu. Obecnie Dżem występuje z Sebastianem Riedlem jako wokalistą, kontynuując muzyczne dziedzictwo i charakterystyczne brzmienie grupy.
Skład zespołu:
• Sebastian Riedel – śpiew (od 2024),
• Adam Otręba – gitara,
• Benedykt „Beno” Otręba – gitara basowa, śpiew,
• Jerzy Styczyński – gitara,
• Zbigniew Szczerbiński – perkusja,
• Janusz Borzucki – instrumenty klawiszowe.




