Serdecznie zapraszamy na Piknik Motocyklowy, który odbędzie się 7 czerwca w Biechowie. Podczas wydarzenia zaplanowano uroczystą mszę świętą, paradę motocyklową, grillowanie oraz konkursy z nagrodami.
Program wydarzenia:
12:00 – Msza Święta w Kościele Parafialnym pw. Wszystkich Świętych w Biechowie wraz z poświęceniem motocykli.
13:20 – Parada motocyklowa przejedzie przez miejscowości Biechów, Wójcza oraz Wójeczka. To doskonała okazja, aby zobaczyć dziesiątki motocykli i poczuć wyjątkową atmosferę motocyklowej pasji.
13:40 – Oficjalne rozpoczęcie Pikniku Motocyklowego. W programie przewidziano poczęstunek potrawami z grilla, napoje, kawę, herbatę oraz inne smakołyki przygotowane dla uczestników.

