Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert "Przeboje Wiedeńskiej Operetki", który odbędzie się 4 lipca o godz. 20:00 w ramach XXXII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju.
Na scenie podczas koncertu wystąpią: Ewelina Szybilska (sopran), Barbara Mościcka (sopran), Łukasz Gaj (tenor) oraz Michał Ryguła (tenor). Towarzyszyć im będzie Strauss Ensemble, a cały wieczór poprowadzi Artur Jaroń.
W programie koncertu usłyszeć można będzie najpiękniejsze utwory instrumentalne Johanna Straussa oraz słynne arie i duety z arcydzieł operetkowych i musicalowych.


