Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach serdecznie zaprasza na spektakl, pt. "Gonitwa - parę słów o romantyczności", który odbędzie się 3 lipca o godz. 18:00 w ramach 3. Festiwalu Widowisk Amatorskich i Młodzieżowych ZWIDY.
"Innymi słowy traktat o klęczeniu, tak zwane kilka słów o zdartych kolanach. Może zastanawialiście się kiedyś czy konie klęczą... Trochę pomyślunku! Zastanówcie się czy nie pragniecie RE-WO-LU-CY-JI. Och, jaka ona ponętna! Koniec świata nadciąga nieubłaganie. Przyjmijmy go ciepło, my, ludzie wrażliwi. Dla piramidalnych szaleńców - szczera opowieść ludowa".



