W finałowy dzień obchodów Święta Kielc zapraszamy do podróży przez świat muzyki w wykonaniu chórów dziecięcych. Nasze najmłodsze lokalne talenty zaprezentują repertuar różnorodny, wprowadzający w pozytywny nastrój i zwiastujący szybkie nadejście lata i wakacyjnej sielanki.
Będzie dynamicznie, aktywnie, radośnie – nie może Was zabraknąć! Zaczynamy o godz. 12:00 w ogrodzie Pałacyku Zielińskiego w Kielcach. Wstęp wolny!
Wystąpią:
- Chór dziecięcy „Mała Fermata”.
- Chór „Po 14-tej” – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kielcach.
- Chór „Piątkowe Nutki” – Zespół Szkolno-Przedszkolnych nr 2 w Kielcach,
- Dziecięcy Zespół Muzyczny "Józefowe Kwiatki",
- Chór „YOUlki” – Zespół Szkół im. Juliusza Verne'a w Kielcach,
- Chór „Prymki z Jedynki” – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Zagnańsku.




