Tradycyjnie, jak co roku w Święto Kielc, zapraszamy do ogrodu Pałacyku Zielińskiego na aktywne obchody Międzynarodowego Dnia Jogi. To przepiękne święto obchodzone jest na całym świecie i łączy miliony ludzi we wspólnej praktyce.
Zapraszamy 27 czerwca w godz. 10:00-12:00 na łagodną jogę przy muzyce na żywo, którą wyczaruje znany kielecki trębacz Rafał Gęborek (Rafcox). Zajęcia poprowadzą: Olga Kowalińska (Studio jogi OK) i Magdalena Piasecka (kameralne studio jogi). Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne.




